Szukaj na tym blogu

środa, 20 kwietnia 2011

Nostalit melanż Jadar

Formę tej kostki zaczerpnięto z natury, została stworzona dla ludzi szukających piękna i radości w swoim otoczeniu. Zaokrąglone kształty kostki nawiązują do nostalgicznego, staromiejskiego stylu.


 Kostka ta szczególnie nadaje się do zastosowania wokół posesji prywatnych, w ogrodach, parkach, a także na terenach miejskich takich jak np. rynek bądź pasaż.
Dostępne kolory:

Wymiary:

Granito melanż Jadar

Granito melanż to stylowa kostka, doskonale imitująca kształt naturalnego, łupanego kamienia. Doskonale sprawdza się w miejscach, w których chcemy zachować naturalny charakter otoczenia.
Dostępne kolory:

Wymiary:


Bulwar Melanż Jadar

Bulwar Melanż to rodzina kostek składająca się z sześciu różnych kwadratów i prostokątów. Nieregularna i lekko falująca powierzchnia dorównuje swoim wyglądem historycznej i naturalnej kostce brukowej, dlatego znakomicie nadaje się do łączenia ze sobą starych i nowych form budowlanych. Nadaje wspaniały wygląd ogrodom oraz ścieżkom, jest idealna do układania placów, dróg i deptaków.
Dostępne Kolory
Wymiary:Arco Melanż

Arco Melanż Idealnie nadaje się przy układaniu ogrodowych ścieżek. Można z niej komponować rozmaite łuki i okręgi. Na system składa się jeden kwadrat i cztery trapezy. Te bezfazowe kostki doskonale komponuje się z naturalnym granitem.
Kolor Jesień

Kolor Lato
Wymiary