Szukaj na tym blogu

piątek, 25 marca 2011

Nostalit kornik z Bruk-Betu
Jedną z nielicznych firm produkujących kostkę brukową nostalit z posypką granitową jest firma Bruk-Bet. Na zdjęciach przedstawione są te produkty.

Arco lux z fazą granitu i gładkie połączone z granitem naturalnymArco lux i nostalitKostki dekoracyjne z fakturą granitu bardzo ładnie prezentują się w połączeniu z kostką typu nostalit. Na zdjęciach w tym poście można zobaczyć kostkę arco lux biały i nostalit brąz wyprodukowane przez bardzo popularną w naszym kraju firmę Jadar, która jest ponad 20 lat na rynku.

Arco lux w Allmat


Kolejną ciekawą kostką brukową jaka pragniemy zaprezentować jest kostka arco lux do złudzenia przypominająca naturalny granit, idealnie pasuje do ogrodowych ścieżek i alejek. Producentem tej kostki jest firma Jadar. Zaletą tej kostki jest niewątpliwie to, że jest produkowana w dużej gamie kolorów między innymi w kolorze zielonym, beżowym i brązowym, oraz to, że w palecie są środki do koła złożone z 2 połówek. Kostka nieco większa niż jej odpowiednik w Polbruku. Jadar na swoje wyroby oferuje 10 lat gwarancji. Zapraszamy do ogródka wystawowego Jadar w Składzie Budowlanym Allmat, Leżajsk ul Podolszyny 39